Realme Buds Air6 Pro, Realme GT 6 ile birlikte tanıtılacak

Realme, 20 Haziran’da Hindistan’da GT 6 modelini piyasaya sürmeye hazırlanırken, bu lansmanda Realme Buds Air6 Pro kablosuz kulaklıklarını da tanıtacak. Geçtiğimiz ay Buds Air6 modelini tanıtan marka, şimdi bu modelin gelişmiş versiyonu olan Pro modelini kullanıcılarla buluşturacak.

Realme Buds Air6 Pro, tıpkı önceki modelde olduğu gibi kulak içi tasarıma sahip olacak. Silikon kulak uçlarıyla birlikte gelen bu kulaklıklar, yüksek kaliteli çift sürücü sistemi ile donatılmış durumda. 11mm bas sürücüsü ve 6mm mikro düzlemsel tiz sürücüsü ile mükemmel ses kalitesi sunmayı hedefliyor. Bu kablosuz kulaklıklar, LDAC codec desteği sayesinde yüksek çözünürlüklü ses sunarak, orijinal ses kalitesini koruyor.

Buds Air6 Pro modelinde dikkat çeken bir diğer özellik ise 50dB aktif gürültü engelleme özelliği. Toplamda altı mikrofonu bulunan bu cihaz, görüşmeler sırasında net bir ses kalitesi sağlıyor. Ayrıca, 360 derece mekansal ses desteği ile kullanıcılarına kapsamlı bir dinleme deneyimi sunuyor. Kişiselleştirilmiş ses algoritması da cihazın özellikleri arasında yer alıyor. Tek şarjla 10 saat kullanım süresi sunan Buds Air6 Pro, şarj kutusuyla birlikte bu süreyi 40 saate kadar çıkarabiliyor. Google Fast Pair desteği bulunan bu kulaklıklar, aynı anda iki cihaza bağlanabiliyor.

Fiyat ve erişim bilgileri önümüzdeki hafta belli olacak olan Realme Buds Air6 Pro, Flipkart ve markanın resmi web sitesi üzerinden satışa sunulacak. Aynı lansmanda tanıtılacak olan Realme GT 6 modelinin ise Snapdragon 8s Gen 3 işlemciye ve 5,500mAh kapasiteli bataryaya sahip olduğu, ayrıca 120W hızlı şarj desteği sunduğu belirtiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir